İptal ve İade Koşulları

Satış Politikası Sözleşmesi

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü faturası, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte Kargo ile ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. (Kutusuz ve faturasız gönderilen İade-Değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.)

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden  Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade ile ilgili her türlü sorunuzu iletisim coraps26@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup kargo bedeli iade edilmemektedir.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünü faturası ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü orijinal kutusu ile paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Kargo ile ödemeli olarak İletişim Bilgisinde yer alan  adrese gönderebilirsiniz. (Faturasız ve orijinal barkodlu kutusu olmadan gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.) Değişim ürününü İlgili kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde kargo ücretinin sizin tarafınızdan ödenmiş olması gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz kargo teslim alınmayacaktır.

Değişim yapabilir miyim?

Değişim işleminiz tamamlanıp ürün tekrar size gönderildiğinde kargo bedeli anlaşmalı fiyatlarımızdan sizin tarafınızdan ödenecektir. Gönderdiğiniz ürün yildiztoptan.com’ a ulaştığında ilgili departmanımız tarafından aranarak sizin teyidiniz alındıktan sonra istediğiniz ürün 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

İade etme süresi kaç gündür?

Müşterilerimiz, 4077 no’lu Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna bağlı Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. maddesi uyarınca yedi (7) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin mesafeli satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.

İademi hangi adrese göndereceğim?

coraps26.net Odunpazarı/Eskişehir Kargo şubesi adresine gönderebilirsiniz.

 İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Sadece göndermiş olduğunuz ürünün bedeli kadar iade işlemi yapılmaktadır. Kampanya dönemlerinden yapılan alışverişlerde ürün fiyatları ve kampanya koşulları kontrol edilerek iade ürün tutarınız hesaplanacaktır.

İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?

İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde ürün coraps26’ a ulaştıktan sonra yapılacaktır. Örneğin, ödemenizi Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yaptığınız takdirde iadeniz adınıza kayıtlı olan hesap bilgileriniz sizden alınarak Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir. Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür corpas26.net tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi, bankanıza göre değişkenlik göstermekle birlikte, iade ürün coraps26.net’ a ulaştıktan sonra yaklaşık 7 ile 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise iade ürün coraps26.net’ a ulaştıktan sonra 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Hangi durumlarda iade talep edemiyorum?

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, çizilme vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

Ürünü faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Hijyen Kuralları Gereği Direk Cilde Temas Eden İç Giyim Ürünlerinde İade ve Değişim Yapılmamaktadır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

05360680626 no’lu numaradan arayarak müşteri hizmetleri ekibimize iletirseniz siparişinizin iptali yapılacaktır.